Użytkowników online: 154


Nowa szata graficzna i logo dla strony krzyżówki online

2012-11-14

Z okazji 2 rocznicy istnienia krzyżówek online pojawiła się nowa szata graficzna oraz nowe logo portalu. Postanowiliśmy ożywić trochę kolory na stronie, wprowadzając barwy w odcieniach ciepłego piasku i pomarańczy z domieszką koloru szarego i bordowego. Zapewne nie wszystkim przypadnie do gustu nowa szata graficzna, ale mamy nadzieję, że zostanie również ciepło przyjęta.

Przy okazji nowej grafiki, zaprojektowaliśmy nowe logo portalu. Jest to globus, który symbolizuje wiedzę oraz proces jej zdobywania dzięki rozwiązywaniu krzyżówek w naszym portalu. Na globusie pokazane zostały krzyżówki w kształcie kontynentów odzwierciedlające wiedzę wszechstronną o świecie, a także międzynarodową społeczność szaradzistów, którzy odwiedzają nasz portal z najdalszych zakątków globu.

Niebawem planujemy wdrożenie nowych funkcjonalności oraz ułatwień dla naszych szaradzistów. Czekamy na komentarze, uwagi i sugestie szaradzistów, którzy chętnie korzystają z naszego portalu.


Konkurs o pamięci Listopad 2012

2012-11-03

Nagrodą w konkursie jest zestaw: słuchawki komputerowe z mikrofonem . Aby wystartować w konkursie należy rozwiązać krzyżówkę konkursową oraz zdobyć największą liczbę punktów w rankingu listopad 2012.

Zapraszamy do rozwiązania krzyżówki jednego z naszych użytkowników o nicku Zyga i wygrania atrakcyjnej nagrody w postaci słuchawek komputerowych z mikrofonem, które mogą się przydać w pracy i zabawie z komputerem.


Konkurs palindromowy październik 2012 rozwiązany

2012-11-02

Rozwiązaniem krzyżówki konkursowej w konkursie palindromowym październik 2012 był tytuł książki będącej nagrodą w konkursie:  "Palindromy na wesoło".

Spośród 60 użytkowników, którzy uzyskali max. 321.2 liczbę punktów w rankingu Październik 2012 a także rozwiązali prawidłowo krzyżówkę konkursową, nagrodę w postaci książki z palindromami autorstwa prof. Tadeusza Morawskiego  wylosował użytkownik:
Zbig z miejscowości: Łódź

Zwycięzcy konkursu serdecznie gratulujemy, nagrodę wyślemy pocztą.

Krzyżówka konkursowa z października 2012 dostępna jest w archiwum na stronie http://online.krzyzowki.info/konkurs/2012-10


Zwycięzca Lexic październik 2012

2012-11-01

Rozwiązaniem krzyżówki Lexic październik 2012 było wydarzenie w dziejach: "start pierwszego wahadłowca". Spośród nadesłanych prawidłowych rozwiązań nagrodę w postaci extra zestawu książek wylosował użytkownik Aneta Wielkusz z miejscowości Gliwice.

Serdecznie gratulujemy, nagroda zostanie wysłana pocztą.

Krzyżówka Lexic październik 2012 dostępna jest w archiwum na stronie http://online.krzyzowki.info/konkurs-lexic/2012-10

 


Konkurs palindromowy październik 2012

2012-10-03

Nagrodą w konkursie jest książka z palindromami autorstwa prof. Tadeusza Morawskiego z dedykacją . Aby wystartować w konkursie należy rozwiązać krzyżówkę konkursową oraz zdobyć największą liczbę punktów w rankingu październik 2012.

Palindromy to słowa lub zdania, które czytane wspak dają tę samą treść co przy czytaniu od lewej do prawej. Profesor Tadeusz Morawski , czołowy polski twórca palindromów w sierpniu 2012 roku obchodził swoje 72 urodziny. Z tej okazji wydawnictwo Sorus przygotowało prezent - niespodziankę w postaci wydania zbioru ilustrowanych palindromów.

Do inicjatywy tej przyłączył się rysownik Andrzej Męczyński, który spośród palindromów zamieszczonych w książkach prof. Tadeusza Morawskiego wybrał 72 utwory i stworzył na ich podstawie oryginalne, dowcipne rysunki, dzięki czemu powstała ta unikalna książka.
Copyright 2005-2018 © Krzyżówki online

Nasz serwis korzysta z plików cookies. Informacje na temat plików cookies są dostępne na naszej stronie Polityki Prywatności
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Zapoznaj się również z naszą polityką prywatności