Użytkowników online: 148


Konkurs Trąci Myszką maj 2011 rozwiązany

2011-06-01

Spośród 79 użytkowników, którzy uzyskali max. 186.3 liczbę punktów w rankingu maj 2011 oraz rozwiązali krzyżówkę konkursową, nagrodę w postaci laserowej myszki komputerowej, wylosował użytkownik:
Irad z miejscowości: Tychy

Zwycięzcy konkursu serdecznie gratulujemy. Nagrodę wyślemy pocztą.


Startują nowe konkursy z nagrodami Lexic

2011-05-22

Do cyklicznych, miesięcznych konkursów z nagrodami dla zarejestrowanych użytkowników, dołącza portal Lexic.pl, wydawca Wielkiego Leksykonu Krzyżówkowego. Na stronie konkursu Lexic co miesiąc będzie publikowana nowa krzyżówka. Zalogowani użytkownicy, po prawidłowym rozwiązaniu krzyżówki i wyrażeniu zgody na przesłanie rozwiązania do organizatora konkursu będą uczestniczyć w losowaniu nagrody: ekstra zestawu książek.


Konkurs Trąci Myszką - noclegi w Krakowie

2011-05-02

Nagrodą w konkursie jest optyczna mysz komputerowa, która na pewno przyda się do rozwiązywania krzyżówek online. Aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy rozwiązać krzyżówkę konkursową oraz zdobyć największą liczbę punktów w rankingu miesięcznym maj 2011.
Sponsorem nagrody jest system rezerwacji noclegów w Krakowie, dostępny pod adresem www.apartament-krakow.pl, który w swojej ofercie noclegów posiada ponad 200 apartamentów dostępnych online.


Konkurs Elf Układał Kufle kwiecień 2011 zakończony

2011-05-01

Spośród 65 użytkowników, którzy uzyskali max. 180.2 liczbę punktów w rankingu kwiecień 2011 oraz rozwiązali krzyżówkę konkursową, nagrodę w postaci książki "Elf układał kufle" ze specjalną dedykacją od prof. Tadeusza Morawskiego, wylosował:
Krasnal z miejscowości: Suwałki

Zwycięzcy konkursu serdecznie gratulujemy. Nagrodę wyślemy pocztą.


Konkurs Elf Układał Kufle

2011-04-02

Nagrodą w konkursie jest najnowsza książka "Elf układał kufle" autorstwa prof. Tadeusza Morawskiego, czołowego polskiego twórcy palindromów, ze specjalną dedykacją od profesora dla zwycięzcy. Aby wystartować w losowaniu nagrody należy rozwiązać krzyżówkę konkursową oraz uzyskać największą liczbę punktów w rankingu miesięcznym kwiecień 2011.
Copyright 2005-2018 © Krzyżówki online

Nasz serwis korzysta z plików cookies. Informacje na temat plików cookies są dostępne na naszej stronie Polityki Prywatności
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu . Zapoznaj się również z naszą polityką prywatności